Archiv - Nabíječky k mobilům

Plochý kabel FlatOut s LED diodou je vybaven novou patentovanou vychytávkou Scosche EZTIP, díky které zapojíte Micro USB konektor vždy a bezpochyby správně.

Datový kabel Scosche SynCable HD s vylepšeným oboustranným Micro USB konektorem, který je navíc obalen koncovkou vysoce odolnou proti zlomení.

USB v černém provedení s jedním USB portem, který je podsvícený modrým LED indikátorem. Je vybavena extra rychlým 12W/2,4A nabíjením.

USB v bílo zlatém provedení s jedním USB portem, který je podsvícený modrým LED indikátorem. Je vybavena extra rychlým 12W/2,4A nabíjením.

USB v černo stříbrném provedení s jedním USB portem, který je podsvícený modrým LED indikátorem. Je vybavena extra rychlým 12W/2,4A nabíjením.

USB v černém provedení s dvěma USB porty, které jsou vybaveny modrým LED indikátorem. Nabíječka disponuje extra rychlým 2 x 12W/2,4A nabíjením.

USB v bílo zlatém provedení s dvěma USB porty, které jsou vybaveny modrým LED indikátorem. Nabíječka disponuje extra rychlým 2 x 12W/2,4A nabíjením.

USB v bílo stříbrném provedení s dvěma USB porty, které jsou vybaveny modrým LED indikátorem. Nabíječka disponuje extra rychlým 2 x 12W/2,4A nabíjením.

Výkonná duální USB nabíječka pro připojení do sítě v bílém provedení. Jeden port zajistí vysokou nabíjení 12W/2,4A, druhý nabízí standardně rychlé nabití 5W/1A.

RychloScosche StrikeDrive je vybavena oboustranným EZTIP Micro USB konektorem a zároveň spirálovým kabelem, který ve svém voze jistě oceníte.

StrikeDrive značky Scosche je vybavena spirálovým Apple Lighting kabelem a USB portem. Disponuje rychlým nabíjením 2 x 12W/2,4A.

AutoScosche StrikeDrive Smart je perfektní řešení pro ty, kdo chtějí rychle nabíjet jak Apple zařízení, tak zařízení s Micro USB portem.

Set síťové nabíječky a datového kabelu CellularLine s konektorem microUSB umožňuje nabít mobilní telefony s microUSB ze sítě nebo i přímo z počítače.  Set je navržen ve stylovém designu CellularLine v černé barvě, vzhledem k malým rozměrům je snadno pře... více

Set síťové nabíječky a datového kabelu CellularLine s konektorem Lightning umožňuje nabít mobilní telefon Apple iPhone 4/5 ze sítě nebo i z počítače.  Set je navržen ve stylovém designu CellularLine v bílé barvě, vzhledem k malým rozměrům je snadno přen... více

Cestovní nabíječka CellularLine s konektorem Apple Lightning je ideální pro uživatele, kteří potřebují nabít svá zařízení Apple prostřednictvím klasické zásuvky. Rychlo-nabíječka Díky vyššímu výstupnímu proudu 2A tato nabíječka nabije Vaše zařízení ryc... více

Síťová nabíječka Fontastic Bisi AC110 je ideální cestovní nabíječka pro uživatele, kteří potřebují nabít své přístroje prostřednictvím klasické zásuvky (EU). Kvalitní certifikovaná cestovní Fontastic Bisi AC110 s USB portem a LED kontrolkou má ochranu p... více

Originální cestovní nabíječka pro přenosné handsfree Supertooh Nano je ideální pro uživatele, kteří potřebují nabít své  handsfree Supertooth prostřednictvím klasické zásuvky. Cestovní nabíječka charger ST Nano výrobce Supertooth je v černé barvě. Je vy... více

Micro USB nabíjecí kabel pro chytré hodinky. Foto je pouze ilustrační.

Záložní zdroj s vysokou kapacitou 3 500 mAh, který spolehlivě dobije váš smartphone a zároveň se rychle znovu dobije již do 4 hodin. Rozměry: 70,4 x 128 x 9,4 mm Kapacita: 3500 mAh Doba dobíjení: 4 hodiny (při použití AC adaptéru) Obsah balení: z... více

Nabíjejte v rychlém pruhu díky této extrémně malé nabíječce do auta. Má standardní výstup USB. Při dokoupení patřičného USB kabelu je kompaktibilní se všemi smartphony. Kabel není součástí balení. Vstup 12-24V 700mAh, výstup 5V, 1200mAh.... více

« předchozí | 1 | ... | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | další »