Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily - příslušenství > Nabíječky k mobilům >

Multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstupem, 2.4 A, blister

Multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstupem, 2.4 A, blister

Cena produktu Multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstupem, 2.4 A,... není známa.

 

Popis produktu Multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstupem, 2.4 A, blister: Cestovní multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstpupem je ideální pro uživatele, kteří potřebují nabít své mobilní telefony, smartphony, tablety a jiná zařízení prostřednictvím klasické zásuvky. Rychlo... > více informací


Multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstupem, 2.4 A, blister - popis

nahoru

Cestovní multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstpupem je ideální pro uživatele, kteří potřebují nabít své mobilní telefony, smartphony, tablety a jiná zařízení prostřednictvím klasické zásuvky.

Rychlo-nabíječka

Díky vyššímu výstupnímu proudu 2,4 A tato nabíječka nabije Vaše zařízení rychleji než běžné 1A nabíječky.

Barva této nabíječky je bílá.

Vlastnosti:

* Nabije Vaše mobilní telefony, smartphony, tablety a jiná zařízení
* Nabíjení prostřednictvím klasické zásuvky
* 2xUSB
* Výstupní proud: 2,4 A
* Inteligentní obvody, které chrání zařízení před přepětím

 

Co to znamená ,, BLISTER '' balení ?
Mobilní příslušenství , ale i jiné výrobky jsou většinou výrobců dodávány ve dvou typech balení. Buď klasické balení v krabici, které se označuje jako BLISTER nebo v tzv. BULK balení, tedy bez krabičky, jen v sáčku. Tudíž zboží v blistrovém balení dostanete v originální krabičce. Typ zboží je samozřejmě zcela stejný bez ohledu na druh balení.

Výrobce CELLY

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstupem, 2.4 A, blister užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Powerbanky nebo Pouzdra k mobilům, Solární nabíječky, Folie na display.

Nejlevnější Multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstupem, 2.4 A, blister akční ceny - Levné Multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstupem, 2.4 A, blister

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstupem, 2.4 A, blister stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Multi-nabíječka CELLY s 2xUSB výstupem, 2.4 A, blister najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Nabíječky k mobilům.